PON.-PT.: 8.00-16.00
SOB.: 8:00-12:00


Close

IDZCZAK MEBLE

Firma IDŹCZAK-MEBLE to ponad 30 lat doświadczenia, dzięki któremu firma umocniła swoją pozycję na rynku polskim jak i zagranicznym. To ponad 30 lat ciągłego rozwoju i unowocześniania produktów. To także ponad 30 lat satysfakcji poszerzającego się grona zadowolonych klientów.

O sile marki IDŹCZAK-MEBLE świadczy stale powiększająca się oferta produktowa, która obecnie obejmuje meble do jadalni, salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego a także szafy i zestawy wypoczynkowe. Całość zaspokaja gusta i preferencje klientów na całym świecie. Kreatywny zespół nieustannie podąża za najnowszymi trendami, wyznacza trafne kierunki i realizuje coraz to bardziej ambitne projekty.

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, parku maszynowego i innowacyjnych rozwiązań realizowany jest zamierzony cel, jakim jest produkcja mebli najwyższej jakości. Chcąc zapewnić krótki czas realizacji zamówień rozbudowany został magazyn wysokiego składowania czy rampy załadunkowe.

Idźczak Meble


diament meblarstwa

Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, meble są naszą prawdziwą pasją. Produkowane przez nas szafy przesuwne, meblościanki, meble do salonu, do sypialni czy garderoby, a także kanapy, narożniki, sofy, fotele pomagają sprawiać, by Wasze domy stawały się piękniejsze.

Idzczak meble - zarząd

30 lat doświadczenia

Rok 2019 jest dla nas rokiem wyjątkowym, ponieważ obchodzimy Jubileusz 30 lat istnienia. To nie tylko 30 lat doświadczenia przekazywanego już kolejnemu pokoleniu, a dzięki któremu firma umacnia swoją pozycję na rynku polskim i zagranicznym. To również 30 lat nieustannego postępu i doskonalenia produktów, to także 30 lat satysfakcji poszerzającego się grona zadowolonych Odbiorców w kraju i na świecie.

bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy SSL

Gwarancją jest połączenie SSL, które zapewnia m.in. poufność transmisji danych. Za każdym razem Twoja przeglądarka łączy się przy jego pomocy z naszym sklepem.

  • Podczas logowania lub rejestracji jako nowy Klient
  • Podczas składania zamówienia i podawania danych osobowych
  • Podczas wybierania płatności przelewem.
dostawa gratis

Dostawa GRATIS

Darmowy oraz szybki czas realizacji, nawet do 5 dni.
Posiadamy własny transport firmowy, który jest najpewniejszą opcją dostawy. Korzystamy z niego niezależnie od wielkości i rodzaju zamówienia oraz miejsca dostawy.
Dokładamy wszelkich starań by towar jaki u nas zakupiłeś został dostarczony do Ciebie w sposób bezpieczny i bezproblemowy.

firma

WŁASNY TRANSPORT

Dla wygody i bezpieczeństwa naszych klientów towar dostarczany jest własnym transportem! Dzięki temu odbierasz paczki od naszego kierowcy i masz pewność, że meble dostarczone do Ciebie będą w idealnym stanie!

Dostawa mebli najczęściej odbywa się od poniedziałku do piątku. Za każdym razem o terminie dostawy informujemy telefonicznie z 1 dniowym wyprzedzeniem.

Dostawa GRATIS !

NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA 2019

O sile marki IDŹCZAK-MEBLE świadczy powiększająca się oferta produktowa, która aktualnie obejmuje meble przeznaczone do salonu, jadalni, sypialni, pokoju dziennego, pokoju młodzieżowego oraz szafy i zestawy wypoczynkowe.
Niebywały sukces odzwierciedla przyznany nam 
„Diament Meblarstwa 2019” w kategorii strefa dzienna - meble za mebel wielofunkcyjny SMART oraz „Brązowa Piła” - nagroda specjalna za nieszablonowy design, nowinkę techniczną i innowacyjność.

nagrody idzczak meble

firma

Materiały najwyższej jakości

Do produkcji mebli używamy zawsze komponentów najwyższej jakości spełniające najwyższe standardy jakości między innymi:

ISO 9001, ISO 14001, ISO 14001, ISO 50001, FSC ®, PEFC™


Dostarczamy najwyższej jakości produkty o wyjątkowych walorach estetycznych i funkcjonalnych.

Inwestycje 2019

inwestycje
firma

inwestycje
firma

Firma Idźczak Meble 2022

Firma Idźczak Meble
Firma Idźczak Meble

Firma Idźczak Meble
Firma Idźczak Meble

Close