sklep@idzczakmeble.pl
+48 (62) 79 12 116 , +48 509 997 104
Darmowa dostawa

Szafy z nadstawką

Rodzaj mebla -

Typ szafy -

Szerokość -

Cena

Front -

 • Biały (5)

  Biały (5)

 • Biały z lustrem (2)
  Biały z lustrem

  Biały z lustrem (2)

 • Dąb sonoma z lustrem (3)

  Dąb sonoma z lustrem (3)

 • Dąb sonoma (4)

  Dąb sonoma (4)

Korpus -

 • Biały (7)
  Biały korpus

  Biały (7)

 • Dąb sonoma (7)
  Dąb sonoma korpus

  Dąb sonoma (7)

Kolor tkaniny -

Kolorystyka +

Liczba drzwi +

Liczba szafek +

Liczba szuflad +

Lustro +

Oświetlenie +

Funkcja spania -

Pojemnik na pościel -

Ilość osób +

Strona +

Czas realizacji zamówienia -

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Nasza szafa z nadstawką to doskonałe rozwiązanie dla Twojej garderoby, łączące funkcjonalność, styl i dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Dzięki nadstawce umieszczonej na górze szafy, zyskujesz dodatkową powierzchnię do przechowywania rzeczy, bez konieczności zajmowania dodatkowej przestrzeni na podłodze. Możesz wykorzystać nadstawkę do przechowywania rzadziej używanych przedmiotów, sezonowych ubrań, dodatkowej pościeli lub innych drobiazgów, które chcesz trzymać poza zasięgiem wzroku, ale wciąż mieć łatwy dostęp do nich. Została zaprojektowana z myślą o praktyczności i wygodzie użytkowania.

Nie masz gdzie przechowywać swoich dokumentów? Ubrania sezonowe musisz trzymać w walizkach, ponieważ nie mieszczą się nigdzie indziej? Szafy z nadstawką to doskonałe rozwiązanie wszystkich Twoich problemów! Zawierają one standardową przestrzeń, której możesz użyć do przechowywania kurtek i płaszczy (oraz innej odzieży sezonowej). Na górze znajdziesz do tego specjalnie wydzieloną nadstawkę. To, jak ją wykorzystasz, zależy wyłącznie od Ciebie! Niektórzy wykorzystują górną półkę jako wydzielone miejsce na liczne segregatory zawierające najważniejsze dokumenty i umowy. Możesz tam także trzymać te przedmioty, z których korzystasz tylko okazjonalnie – na przykład akcesoria turystyczne czy swetry świąteczne, które bardzo rzadko przydają się poza sezonem. Jest to idealne miejsce na torby podróżne walizki czy koce i pościel.

Zamów jedną z naszych szaf i przekonaj się, jak łatwe może być utrzymanie porządku w domu!

Dostępne w różnych wersjach kolorystycznych: biała, dąb sonoma, czarny, a także stylach. Fronty gładkie z lustrem lub dekoracyjnymi szprosami, dzięki czemu możesz dopasować je do wystroju swojej garderoby i całej przestrzeni mieszkalnej.

Dzięki naszej szafie z nadstawką, Twoja garderoba przedpokój mieszkania czy sypialnia będzie nie tylko dobrze zorganizowana, ale także funkcjonalna i estetyczna, co pozwoli Ci cieszyć się przestrzenią i łatwiej utrzymywać porządek w swoich rzeczach.