PON.-PT.: 8.00-16.00
SOB.: 8:00-13:00


Close

Meble systemowe 

W tej kategorii nie ma produktów.

Niegdyś w polskich domach prym wiodły meblościanki – potężne, zajmujące sporo przestrzeni zestawy, które z czasem odeszły do lamusa, robiąc miejsce dla mniej wymagającego wyposażenia. Wielu do dziś tęskni jednak za ich pojemnością i eleganckim wykończeniem. Jako producent pragniemy pocieszyć Ciebie oraz wszystkich, którzy cenili takie rozwiązania – meble systemowe z powodzeniem zastąpią dawne meblościanki, gwarantując nie tylko dostęp do całego mnóstwa schowków i szafek, ale coś znacznie więcej.

W naszej propozycji czekają na Ciebie zestawy mebli systemowych, które wyróżnia prosta forma, niezwykła funkcjonalność oraz modułowość. Ta ostatnia cecha pozwala na dowolne ustawianie szafek i regałów w pomieszczeniu, a także częste zmiany w aranżacji. Już nie będziesz martwić się tym, że raz ustawiona szafa pozostanie w danym miejscu na długo. Systemy meblowe naszej produkcji należą do bardzo ustawnych rozwiązań. Jednolity styl i spora liczba elementów w zestawie sprawiają, że regał czy komoda może zmieniać miejsce w zgodzie z Twoim pomysłem na wnętrze.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy zestawy meblowe w przeróżnych odsłonach. Są to komplety wyprodukowane zarówno z ciemnego, jak i jasnego drewna. W skład każdego z nich wchodzi m.in. stół, ława, witryna, regał oraz stolik pod telewizor. Prosta forma wprowadza do wnętrza harmonię, a jednolitość sprawia, że wszystkie elementy tworzą idealnie dopasowaną całość. Tak spójny system umożliwia dalsze komponowanie wnętrza dopasowanego do Twoich potrzeb.

Close