PON.-PT.: 8.00-16.00
SOB.: 8:00-13:00


Close

Katalog

Włączone filtry:
  Kolorystyka
  Front
  Korpus

  Szafy 

  Jest 89 produktów.
  na stronę
  Pokazuje 1 - 45 z 89 elementów
  Pokazuje 1 - 45 z 89 elementów

  Służą głównie do przechowywania ubrań, ale możesz w nich trzymać właściwie wszystko -dziecięce zabawki, rodzinne albumy, pamiątki, a także dokumenty. Szafy przesuwne do przedpokoju dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz dopasować je do każdego rodzaju wnętrza.

  Cechą charakterystyczną tych mebli jest to, że sięgają one od podłogi aż po sam sufit, dzięki czemu pomogą Ci w funkcjonalny sposób zagospodarować wolną przestrzeń. Możesz również wygodnie i płynnie operować drzwiami, dzięki temu, że zostały one umieszczone na metalowych prowadnicach wyposażonych w rolki na łożyskach.

  Szafa przesuwna do przedpokoju podzielona jest najczęściej na dwie lub trzy części. Dzięki czemu znajdziesz w niej nie tylko drążek na wieszaki, ale również praktyczne i pojemne półki. W ten sposób możesz w wygodny i estetyczny sposób przechowywać kurtki, płaszcze i inne elementy garderoby.

  Jej ogromną zaletą jest to, że pozwala na wygodną segregację odzieży, dzięki czemu z łatwością znajdziemy to czego szukamy, co pozwoli znacznie oszczędzić na czasie.

  Szafa przesuwana z lustrem do przedpokoju to doskonałe rozwiązanie, nie tylko ze względu na szerokie możliwości przechowywania. Zamontowane na niej lustro pozwoli Ci skontrolować wygląd przed każdym wyjściem, a także umożliwi szybką poprawę makijażu.

  Dostępne w naszej ofercie meble do przechowywania utrzymane są w nowoczesnej i stylowej kolorystyce. Natomiast ciekawe połączenia barw oraz zróżnicowane modele sprawią, że takie wyposażenie będzie nie tylko miejscem do przechowywania, ale równocześnie stanie się ozdobą Twojego domu.

  Close