sklep@idzczakmeble.pl
+48 (62) 79 12 116 , +48 509 997 104
Darmowa dostawa

SMYK I

Kolorystyka: BIAŁY, BIAŁY
Uchwyt: róż, niebieski, limonka, szary, biały, dąb sonoma, wrzos, czerwony.

Nowoczesna linia mebli zachwyca swoją prostotą i elegancją, łącząc klasyczny biały kolor korpusów i frontów.

Dodatkowym elementem, który wyróżnia „Smyk I”, są dekoracyjne drewniane uchwyty, dostępne w różnorodnych kolorach. To właśnie one nadają meblom charakteru i stworzą wyjątkową atmosferę w pokoju dziecięcym.

Nasz innowacyjny system pozwala Ci swobodnie komponować zestaw mebli z dostępnych brył. Możesz dostosować meble do rozmiaru pokoju i potrzeb Twojego dziecka, tworząc funkcjonalną i przemyślaną przestrzeń. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz łóżka, szafy, biurka czy regału, „Smyk I” oferuje szeroki wybór mebli, które pomogą stworzyć idealne miejsce do zabawy, nauki i odpoczynku.

Zobacz więcej

SMYK I

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wnętrze pokoju malucha to świat, w którym powinno znaleźć się miejsce na wypoczynek oraz zabawę, a u starszaków – także na naukę. Właśnie dlatego proponujemy rewelacyjne rozwiązanie, jakim są meble do pokoju dziecięcego w wersji modułowej. Komplety tworzą poszczególne komponenty, które można dowolnie ustawiać we wnętrzu, a zawsze będą odpowiednio spełniały swoją funkcję.
Białe meble dla dziecka – hit czy kit?
Sprytni rodzice planują z wyprzedzeniem. Jednak nie wszystkie meble młodzieżowe pasują do pokoju niemowlaka czy przedszkolaka. Dobrym rozwiązaniem jest postawienie na proste szafy, regały, łóżka czy biura w neutralnym kolorze i umiejętnie „ogranie” wystroju kolorowymi dodatkami. Polecamy zestawy białych mebli dziecięcych. Przy ich zamawianiu można od razu zlecić dobranie koloru uchwytu. W ten sposób fronty szafek nabierają charakteru. W komnacie małej księżniczki można pokusić się o różowe dodatki, zaś pokój przyszłego strażaka musi mieć obowiązkowo czerwone akcenty. Białe meble świetnie kontrastują z kolorowymi uchwytami, a ponadto przez długie lata będą pasowały do zmieniających się oczekiwań i upodobań Waszej pociechy.
W komplecie lepiej!
Przygotowaliśmy gotowe zestawy białych mebli dziecięcych, co z pewnością docenią rodzice. Komplety składają się z podstawowych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego, a więc są w nich szafki, szafy, łóżka, biurka, półki oraz komody i szafki nocne. Wszystkie utrzymane w tym samym stylu, dzięki czemu każdy element perfekcyjnie do siebie pasuje, tworząc przytulny i praktyczny wystroju wnętrza.