PON.-PT.: 8.00-16.00
SOB.: 8:00-12:00


Close
160x200 - Materac NEGROS Zobacz większe

80x200 - Materac NEGROS

Nowy

630 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Szerokość80 cm
Wysokość19 cm
Długość200 cm

MATERAC 80x200 - NEGORS
Materac o twardości H2/H2

Podstawową cechą formatki kieszeniowej jest to, że każda ze sprężyn znajduje się w oddzielnej kieszonce. Taka konstrukcja pozwala każdej ze sprężyn dokładnie odpowiedzieć na obciążenia ciała bez udziału sąsiednich sprężyn. Dlatego ruchy po jednej stronie materaca nie są odczuwalne dla osoby śpiącej obok. Materac negros  dostępny jest w wielu rozmiarach, jego grubość wynosi 19cm a twardość H2/H2 ( średnio miękki/średnio miękki) Pokrowiec został wykonany z tkaniny pikowanej owatą i flizeliną, dzięki czemu jest antyalergiczny. Posiada zamek błyskawiczny, który ułatwia zdjęcie go do prania.


Tkanina pikowana owatą (ociepliną) i flizeliną. Z tkaniny tej wykonany jest pokrowiec. Jest to tkanina antyalergiczna, odpowiednia dla osób z alergią. Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny w kształcie litery „U” co ułatwia go ściąganie go prania. Zalecane jest pranie pokrowca dwa razy w roku w temperaturze 40 °C.

 7 strefowa formatka kieszeniowa (POCKET). Formatka podzielona jest na 7-stref twardości. Każda z  nich jest odpowiednio dopasowana do danej części ciała. Formatka ta składa się ze sprężyn umieszczonych w osobnych kieszeniach, dzięki temu są one niezależne od siebie i elastyczne punktowo – dwie osoby śpiące koło siebie nie odczuwają dyskomfortu z powodu wiercenia się drugiej osoby. Dodatkowo nie wydaje metalicznych dźwięków pod naciskiem ciężaru ciała.


Formatka pianka poliuretanowej jest odporna na odkształcenia. Dzięki swoim właściwościom jest antyalergiczna i utrzymuje odpowiednią wentylację.

Filc tapicerski usztywnia całą konstrukcję, zwiększając wytrzymałość materaca. Oddziela wkład sprężyny od pianki. Zaleta filcu jest jego duża elastyczność.

CECHY PRODUKTU: 

  • 7 strefowa formatka kieszeniowa (12cm)
  • filc tapicerski (1mm)
  • formatka pianki poliuretanowej ( 4cm)
  • tkanina pikowana owatą i flizeliną.


DODATKOWE INFORMACJE:

  • Meble są fabrycznie nowe, zapakowane w oryginalne opakowanie
  • W zestawie załączona czytelna instrukcja montażu i wszystkie niezbędne elementy

materac negros

Opinie

Napisz recenzję!

Napisz recenzję!

Brak recenzji użytkowników.

Napisać recenzję

80x200 - Materac NEGROS

80x200 - Materac NEGROS

Materac NEGROS

15 inne produkty z tej samej kategorii

MASZ PYTANIA, ZADZWOŃ

Biuro Obsługi Klienta
Pon - Pt 8:00-16:00,
Sob 9:00-13:00

 Kontakt 


kontakt

Close