Infolinia  Infolinia  (62) 79 12 116  (8:00-16:00)

Infolinia Infolinia  507-711-670  (17:00-19:00)

Infolinia  Infolinia   509-997-104  (19:00-23:00)


Close

Mieszkanie do wynajęcie, z meblami czy bez?

Opublikowano w: sie 2, 2019 | Autor: MS

Mieszkanie do wynajęcie, z meblami czy bez?

Mieszkanie do wynajęcie, z meblami czy bez?

Urządzanie mieszkania pod wynajem tylko z pozoru jest prostym zadaniem, aranżacja może zając dużo czasu i stworzyć wiele problemów.

Ważne jest pierwsze wrażenie, ogólne odczucia, które towarzyszą oglądającym w pierwszych chwilach po wejściu do mieszkania są bardzo istotne. Często one mają duży wpływ na decyzje o wynajmie.

Niezależnie od tego kto będzie je użytkował: znajomi, młode małżeństwo, rodzina z dziećmi czy grupa studentów, mieszkanie powinno spełniać niezbędne funkcje i standardy.


Powinniśmy zadbać o poszczególne elementy wyposażenia i aranżacji. Na niektórych elementach możemy zaoszczędzić wybierając tańsze meble prosto od producenta. 

Wynająć puste, czy umeblowane?

Wybór jest kwestią indywidualną, jednak pamiętajmy, że umeblowane mieszkanie będzie cieszyło się dużą większym zainteresowaniem.
Zwyczajnie, oglądając mieszkanie ładnie umeblowane, wynajmujący utożsami się z wnętrzem i poczuje się jak w swoim domu.
Dlatego tak ważne jest to, jaki klimat wnętrza uda nam się stworzyć, że przekona zainteresowanych do zamieszkania.

sofa do salonu

Meble typu, kanapa czy łóżko powinny być neutralne w kolorze i stylu, by pozostawiały swobodę w kolorystycznej aranżacji wnętrza. Ponadczasowa kolorystyka zagwarantuje nam to że salon, sypialnia czy pokój dla dziecka zawsze będą modne. Dla odważnych polecamy na topie granat, butelkowa zieleń lub pudrowy róż.

Jeśli więc chcemy wynająć już umeblowane mieszkanie, kolorowymi i odważnymi akcentami niech będą tkaniny na poduszkach czy drobne dodatki, które nie zaważą na wyglądzie całego mieszkania.

ozdobne poduszki

Urządzając mieszkanie na wynajem, powinniśmy najbardziej skupić się na strefie dziennej, salon pokój dzienny to miejsce gdzie spędza się najwięcej czasu. Przestrzeń ta powinna zrobić na potencjalnych wynajmujących największe wrażenie.
Piękne meble systemowe lub meblościanka w jasnych kolorach, wygodna sofa lub narożnik to meble, na które na pewno lokatorzy zwrócą uwagę.
Dużym atutem będzie możliwość rozłożenie mebli tapicerowanych by pełniły funkcję spania. Rozkładany narożnik na pewno przyda się w sytuacjach gdy zanocują w mieszkaniu goście.

narożnik z pojemnikiem na pościel

Wyposażenie sypialni lub garderoby w duże przesuwne szafy, zagwarantują miejsce do przechowywania, a zarazem nie przytłoczą mieszkania, pozostawiając swobodę i oszczędzając miejsce. Wybór szafy przesuwnej z lustrem optycznie powiększy pomieszczenie i zagwarantuje miejsce gdzie ubierając się będzie możliwość obejrzenia się w całości.

W sytuacji gdy sypialnia jest niewielka warto wybrać szafę z szufladami, dzięki temu nie potrzebna będzie dodatkowa komoda z szufladami, pokój nie będzie przytłoczony a my zaoszczędzimy miejsce i pieniądze. 

Szafa z lustrem i szufladami

Komentarz (0)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Close