Infolinia  Infolinia  (62) 79 12 116  (8:00-16:00)

Infolinia Infolinia  507-711-670  (17:00-19:00)

Infolinia  Infolinia   509-997-104  (19:00-23:00)


Close

Powrót do szkoły, meble do pokoju dziecięcego

Opublikowano w: sie 1, 2019 | Autor: MS | Kategoria: Pokój dziecka, Ciekawostki, Inspiracje, Porady

Powrót do szkoły, zaaranżuj pokój dla dziecka 

Połowa wakacji to dobry moment na to żeby pomyśleć o aranżacji pokoju naszych pociech. Jakie rozwiązania wprowadzić, by spełnić wszystkie niezbędne kryteria jednocześnie?

Powrót do szkoły, meble do pokoju dziecięcego

Czas kiedy stajemy się rodzicami, mija bardzo szybko musimy podołać wielu wyzwaniom, musimy zapewnić mu bezpieczeństwo i nauczyć czerpania przyjemności z codziennych chwil. Jego przestrzenią w której czuje się pewnie jest jego pokój, musi on być zarówno praktyczny jak i dostosowany do wielu dziecka.

meble smyk

Kolejnym ważnym etapem dla rodzica jest moment kiedy ich dzieci idą do szkoły. Jak powinien zmieniać się pokój wraz z dorastaniem pociechy? Często zadajemy sobie pytanie czy w pokoju ma panować kolorystyczny spokój, czy energiczne kolory powinny pobudzać do działania jego mieszkańca.
Wśród naszych mebli znajdziemy ciekawe rozwiązania kolorystyczne, praktyczne łóżko piętrowe gdy pokój dzieli rodzeństwo. Szafy do przechowywania ubrań zabawek książek.

łózko piętrowe

Zagwarantujmy naszym dzieciom łatwiejszy powrót do szkoły. Sierpień jest miesiącem gdzie myślimy już o powrocie do szkoły, częsty remont zakup nowych mebli, bądź zwykłe przemeblowanie sprawi że nasze dzieci pokochają swoje pokoje na nowo :)

meble po pokoju dziennego


Funkcjonalne biurka, ciekawe kolorowe regały, komody z szufladami sprawią że wszystko będzie wygodne i praktycznie zaaranżowane.

Wyposażenie pokoju zmienia się wraz z wiekiem dziecka, powinno wspierać kreatywność a zarazem sprzyjać skupianiu się nad nauką. 

Niewątpliwie najważniejszym meblem w pokoju małego ucznia jest biurko, dzięki dostępnemu panelowi ściennemu możemy praktycznie zorganizować miejsce do odrabiania lekcji, zabawy, czy spotkań z przyjaciółmi.

Modułowe bryły są dostępne w różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu możemy tworzyć wielobarwne aranżacje. Poszczególne moduły można ze sobą połączyć, tworząc przestrzeń dla jedynaka albo dla rodzeństwa.

Komentarz (0)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Close