PON.-PT.: 8.00-16.00
SOB.: 8:00-13:00


Close

Jaką garderobę wybrać do małego przedpokoju?

Opublikowano w: mar 11, 2020 | Autor: | Kategoria: Przedpokój, Porady
Jaką garderobę wybrać do małego przedpokoju?

Posiadacze niewielkich przestrzeni mieszkaniowych mogą mieć problem z dopasowaniem garderoby do małego przedpokoju. Mimo wszystko powinni w tym pomieszczeniu jakąś mieć, aby powiesić kurtki czy mieć gdzie schować buty. W Idzczak Meble dostaniesz nie jakąś, a wyjątkową garderobę dla małego przedpokoju, która doskonale będzie prezentowała się zarówno w klasycznej, jak i bardziej nowoczesnej przestrzeni. W tym artykule dowiesz się na co zwrócić uwagę wybierając wyposażenie meblowe do korytarza wejściowego w swoim niewielkim mieszkaniu.

Rozmiar ma znaczenie

I chociaż można się śmiać z tego stwierdzenia, to jednak odpowiednie rozplanowanie wymiarów systemu garderoby do małego przedpokoju jest niezwykle istotne. Zbyt mała może okazać się, że nie pomieści wszystkich ubrań czy butów, które chciałeś w nią schować. Z kolei zbyt duża może przeszkadzać w swobodnym poruszaniu się po pomieszczeniu. Dlatego szczególną uwagę zwrócić trzeba na dopasowanie rozmiaru garderoby do wielkości przestrzeni, w którym chcesz ją ustawić.

Układ szafek i półek

Ustawność garderoby, a także ilość miejsca do przechowywania ubrań i butów zależy nie tylko od wymiarów wyposażenia meblowego, ale również od tego, jak rozplanowana jest w nich przestrzeń. Istotne jest posiadanie szuflad, dzięki którym można bezpiecznie schować podręczne rzeczy, takie jak na przykład kluczyki i portfel. Przydadzą się również półki, gdzie możliwe jest pomieszczenie całego zestawu posiadanych w domu butów. Wiele garderób ma również specjalny stojak lub wieszak na parasol, dzięki czemu można zaoszczędzić wiele miejsca.

Szafa z lustrem

Nie tylko przeglądamy się w nim przed wyjściem, chociaż to jego główna funkcja. Warto zainwestować w garderobę z lustrem, dzięki któremu powiększymy optycznie mały już przedpokój. Wrażenie większej przestrzeni sprawia, iż lepiej się w danym miejscu czujemy. Zadbaj więc nie tylko o użytkowy aspekt swojej garderoby, ale również aranżacyjny i postaw na ponadczasowy design, który dostarczany jest między innymi przez Idzczak Meble.

Komentarz (0)

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, musisz się zalogować.

Close